Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
była straszna ta matura:<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
wez spier na rozszerzenie co tu jeszcze robisz?ja bylam przygotowana a napisałam cienko i wiele osob tak ma. Ciekawa jestem jak ty polski napisałes albo jak język napiszesz.
Język w trzech próbach 86-88-90% maksymalnie. I wy chcecie studiować, ahahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety była trudna. Ta próbna z operonem to przy tym banał. Zamknięte zrobiłam przyzwoicie chyba, ale na otwarte zabrakło czasu! Prawie wszyscy (nawet wymiatacze z matmy) siedzieli do końca i nie zdążyli wszystkiego zrobić ;/ Wszystko pozaczynałam, a skończyłam niewiele Myślę, że sporo osób nie zda. Nie powinni tak podwyższać poziomu, nie każdy ma ścisły umysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem masakra,nie zdam na pewno;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yo yo napisał:
a mi z prawdopodobienstwem wyszło 2/7, czyli 14/29. a matura była w miarę prosta, oczywiście niektóre zadania kosmiczne ale nie należy oczekiwać czegoś na poziomie pierwszej klasy. przestancie sie nad soba uzalać, juz lepiej nad tym głupim polskim popłakać...
"matura była prosta"... to dlaczego masz zły wynik w tak banalnym zadaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebastian napisał:
Banalna matura. Płaczą tylko Ci, którzy nie byli przygotowani, humaniści zapyziali. Dobrze Wam tak, więcej miejsc na studia dla mat-fizów. So much win biedaky.
Trochę mi CIebie szkoda, bo mimo że jestem human, to uwierz mi, już teraz mam minimum 70% z podstawy i szłam na maturę z uśmiechem na twarzy. Human nie znaczy gorszy, a twój komentarz jest w tym momencie po prostu żałosny. Pozdrawiam wszystkich i szczęścia pozostałym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matkooo..masakra na tej maturze z matmy:/:/ nie wiem czy bd miec nawet 30%! i to jest najgorsze..Cała jestem w nerwach!!:/:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MaciekBialystok napisał:
Język w trzech próbach 86-88-90% maksymalnie. I wy chcecie studiować, ahahahaha.
Maćku, nie chlub się tak, bo to żaden wynik (jeśli chcesz uznać, że język masz opanowany). Ja nie byłam zadowolona z 96%, kolejne dwie na 100 próby na 100. identycznie z drugiego języka. a teraz pytanie: co ja mam powiedzieć, gdy nie jestem dobra z polaka, nie podchodzi mi matma (ale nie jest tragicznie), a muszę zdawać oba z tych przedmiotów? (wybierając się na studia, gdzie przedmioty te nie są punktowane)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jak pomieszane odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego fi***a co wymyslil te zadania na matme powinni powiesic za jaja... masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to miało być na żadnej z próbnych nie siedziałam do końca a tu liczyłam do ostatniej minuty jak i większość u nas... kto wymyślał te zadania w porównaniu matura w zeszłym roku przy tym to było nic!! Wątpię, że zdałam... ;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej wkurzające jest w tym to że usrane media zawsze o stopień trudności pytają najmądrzejszych ucznów( jak np. teraz pytają się uczennice która zdaje również maturę rozszerzoną z matematyki) i później wychodzi na to że matura jest banalna choć 80% maturzystów jest innego zdania;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byla bardzo trudna... a nie jestem najgorsza z matmy i moim zdaniem komisja stanowczo przesadzila !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Cie chu*, mam dobrze:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura to bzdura !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczyłam te zadania otwarte to mnie szlag trafił ;\ Nie wiem jak takie coś może być na poziomie podstawowym...W ogóle to taka sprawiedliwość , nie dość , że jest przymus pisania matematyki-to jeszcze dają takie trudne zadania Wkurza mnie to , że były roczniki co nie musiały pisać matematyki a "my" musimy się użerać bo ktoś ma takie swoje widzimisię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeźnia. Nie wiem czy z tego co zrobiłam uzbiera się 30 %...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym momencie chciałabym mieć siostrę bliźniaczkę , która byłaby dobra z matmy ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wasze odpowiedzi i jestem nieco zdziwiona, według mnie tegoroczna matura była bardzo łatwa, aczkolwiek siedziałam do końca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich Mam pytanie co do grup. Zapisałam sobie moje odpowiedzi z zadań zamkniętych niestety arkusz opublikowany na stronie cke ma inną grupę niż moja. Większości odpowiedzi byłam pewna (6 niepewnych/strzałów- wiekszosc z pierwszej strony) Czy ktoś zaznaczył takie odp jak moje? Chodzi mi o to, że z tego stresu już nie pamiętam większości odp jakie zaznaczyłam (kiedy patrze na arkusz na stronie cke wszystko mi sie miesza) a nie mam siły obliczać tego znowu. Będzie to dla mnie bardzo pomocne jak już dadzą oficjalne wyniki Pomoże ktoś? 1a, 2d, 3d, 4a, 5b. 6b, 7a, 8a, 9c, 10b, 11c, 12a, 13c, 14a, 15a, 16c, 17c, 18a, 19d, 20b, 21d, 22b, 23b Dzięki z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...